Скребок полімерний конвеєрний

Пропонуємо вашій увазі високоякісні скребки для конвеєрів типу ТСЦ, К4-УТФ, ретельно виготовлені з капролону та поліетилену найвищого ґатунку. Ці інноваційні рішення — ключ до оптимізації ефективності систем транспортування насипних вантажів, зокрема зерна та продуктів його перероблення. Кожен скребок конвеєрний спроєктований таким чином, щоб значно зменшити навантаження на тягові ланцюги та підшипникові вузли агрегатів. Таким чином, вони мінімізують потенційну шкоду цінному грузу, а також знижують рівень шуму на виробничих потужностях.

«Техмонтажсервіс» пишається тим, що виготовляє скребки з поліуретану на сучасному обладнанні, забезпечуючи точність і якість на кожному етапі. Крім того, ми прагнемо тісно співпрацювати з клієнтами, щоб втілити ваші унікальні проєкти в життя за рекордно короткі терміни, працюючи на замовлення.

Які переваги має конвеєрний скребок із полімеру

Скребок для конвеера — це складовий компонент ланцюгових транспортерів, які слугують для переміщення розсипних вантажів, як-от зерно, висівки, шрот, борошно тощо. Крім виробів такого формату для переміщення сипучих матеріалів, на конвеєрах і транспортерах також використовують зачисний скребок. Його функція полягає в очищенні системи від залишків продуктів, з метою чого цей елемент встановлюють у нижній частині стрічки.

Наші полімерні скребки для ТСЦ (транспортер скребковий цепний) мають кілька значних переваг завдяки своїм поліпшеним властивостям:

 1. Підвищена міцність і зносостійкість. Ці вироби демонструють виняткову довговічність, ефективно виконуючи своє призначення протягом тривалого періоду, не піддаючись зносу.
 2. Безпека в роботі з матеріалом. Полімерні скребки для конвеєрів особливо добре підходять для транспортування зерна, борошна та висівок, оскільки унеможливлюють загоряння пилової суспензії внаслідок виникнення іскри.
 3. Зменшення травмування насіння. Використовуючи пластикові скребки, підприємства можуть збільшити свій прибуток завдяки мінімізації ризику пошкодження зерна. 

Ці скребки пристосовані для транспортування широкого спектру продуктів, включаючи вологі сипучі матеріали, які мають тенденції до прилипання.

Чому купити скребок на трансортер слід у нас

По-перше, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості без компромісів. По-друге, завдяки спеціалізованій команді експертів та найсучаснішому обладнанню ми контролюємо кожен аспект виробничого процесу. По-третє, купити у нас скребок конвеєрний — означає виключити ймовірність підробки, отримавши оригінальний товар європейської якості. 

По суті, ми не просто продаємо власну продукцію. Ми прагнемо будувати довгострокові партнерські відносини. Наша виняткова команда підтримки клієнтів завжди готова допомогти з будь-якими питаннями, труднощами або потребами.

Детальніше

Конвеєрні ролики для транспортера

Заводи, склади, торгові центри, аеропорти, переробні підприємства, інші промислові та комерційні об’єкти значною мірою залежать від ефективності роботи конвеєрних систем. Вони покращують швидкість транспортування різноманітних об’єктів і підвищують загальну продуктивність праці. Основний компонент, від якого залежить дієздатність конвеєра — це ролики для транспортера. Дані обертові вали відповідають за натяг стрічки, її фіксацію та безперервний рух. Водночас їхня надійність і довговічність визначають експлуатаційні характеристики та термін служби конструкції.

Ми пропонуємо недорого купити ролики для транспортера власного виробництва з гарантією якості. Уся продукція сертифікована і виготовлена за ТУ. Доставка можлива в будь-який населений пункт України. Для отримання консультації залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаними номерами телефону.

Як вибрати ролики для цепного транспортеру

Виробництво комплектуючих для ланцюгових транспортних систем — один з численних напрямків діяльності нашої компанії. Тому ви можете ролики для транспортера купити вигідно, не переплачуючи за послуги дистрибуції. Ціна на них залежить від сортаменту і типорозміру виробу, але завжди радує приємною вартістю, якщо порівнювати з конкурентними пропозиціями.

Крім наявних у каталозі товарних позицій, ви можете замовити ролик транспортера за індивідуальним ТЗ, виконаний із пластику, прогумований або полімерний. Їх конструкція буває нерозбірною та розбірною. Перші характеризуються ремонтопридатністю, що дає змогу відновити зношений елемент шляхом заміни підшипників. З іншого боку вони менш стійкі до фізичних навантажень, оскільки мають не суцільнолитий корпус. 

Остаточно ролики для транспортерів підбирають за такими критеріями:

 • цільове призначення;
 • швидкість просування стрічки;
 • тип переміщуваного вантажу;
 • продуктивність транспортера;
 • конструктив конвеєра і рольганга;
 • очікуваний вплив навколишнього середовища на об’єкті;
 • специфічні вимоги замовника.

Фахівці нашого заводу ладні виготовити для вас ролики для конвеєра за окремим запитом, згідно з попередньо узгодженим ТЗ. Ми завжди готові до нових викликів і прагнемо будувати взаємовигідну співпрацю.

Ролики для стрічкового конвейера: особливості та застосування

Стрічкові — це найчастіше вживані конвеєрні системи. Нескінченний ремінь, зроблений з ПВХ або гуми, обертається довкола шківів для руху вантажів. У них є кілька переваг:

 1. Відносно економічні.
 2. Придатні для масового виробництва.
 3. Щадне транспортування продукту.

Оскільки через особливості конструкції ролики стрічкового транспортера менш зносостійкі, ніж вали ланцюгових механізмів, такий варіант може не підходити для важких навантажень. Вони знайшли застосування в рибо-, м’ясо- і птахопереробці, хлібобулочній і кондитерській промисловості, овочевій і плодово-ягідній галузі, на лініях роздачі.

Чому довіряють «Техмонтажсервіс»

Будь-який ролик ленточного конвейера, чи то верхній, чи то нижній, виготовлений на нашому заводі — це поєднання технологій, інновацій та високоміцних матеріалів. Ми пропонуємо купити амортизуючі, дефлекторні, гладкі та струшувальні ролики під конкретний вузол транспортера. Є можливість виконання персональних замовлень, а наші консультанти завжди раді відповісти на актуальні запитання.

Детальніше

Ковші норійні для елеваторних систем

Компанія «Техмонтажсервіс», провідний постачальник сільгоспзапчастин, знаходиться в авангарді виробництва ковшів для елеваторів, виготовлених з високоякісних матеріалів відповідно до технічних умов (ТУ). Вони пройшли сертифікацію за стандартами ЄС. Портфель продукції містить великий і різноманітний асортимент виробів, призначених для вирішення численних промислових завдань аграрного сектора.

Купити ковші норийні можна з доставкою в будь-який регіон України, попередньо отримавши безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців. Кожна з позицій у каталозі ретельно продумана для забезпечення високих експлуатаційних характеристик, гарантуючи довговічний термін служби.

Безпечні та ефективні: чому ковші норійні полімерні на піку популярності

Ківш норійний — це комплектувальна частина для елеваторних машин, яка виконує функцію транспортування зернових культур і сипучих харчових продуктів. Будучи елементом вертикального конвеєра, він являє собою чашоподібну ємність певних габаритів і міцності. Застосовується для переміщення злаків, комбікормів, висівок, борошна та інших насипних вантажів.

На відміну від литих і зварних металевих виробів, пластикові ковші для норії мають малу вагу за рахунок матеріалу виготовлення, що знижує енергоспоживання і навантаження на привід. Між тим це ніяк не позначається на їхніх силових і технічних характеристиках.

Водночас ковші для норії з полімеру виділяються низкою менш очевидних переваг:

 • зносостійкість — такий норійний ківш не схильний до корозії, утворення нальоту і гниття, має високі гігієнічні властивості;
 • безпека — пластик не проводить струм і унеможливлює появу іскор унаслідок тертя, тим самим запобігаючи займанню пилової суспензії, що нерідко призводить до вибуху органічних речовин на металевих елеваторних стрічках;
 • низька адгезія — ківш норійний полімерний перешкоджає налипанню вологих, а також важкосипучих продуктів;
 • широкий температурний діапазон роботи — від -40°C до +80°C;
 • практичність — завдяки еластичності полімерів і пружності кромок ківш норії не травмує зерно.

Полімерні ковші для норій мають значну жорсткість, анітрохи не поступаючись сталевим варіантам. У процесі роботи вони не змінюють геометричну форму і практично безшумні, адже пластик має низьку звукопровідність.

Де купити ківш норійний за вигідною ціною

У сфері промислового виробництва ефективність — запорука успіху, і компанія «Техмонтажсервіс» розуміє це як ніхто інший. Наші ковші на норію розроблені для переміщення сипучих матеріалів з бездоганною точністю і швидкістю, щоб гарантувати безперебійний робочий процес протягом довгих років. Незалежно від характеру вашої галузі або специфіки проєкту, ми допоможемо обладнати елеватор, що ідеально відповідає конкретним вимогам.

Купити ківш норійний пластиковий від «Техмонтажсервіс» — означає отримати:

 1. Найкращий сервіс.
 2. Приємну ціну.
 3. Гарантію якості.
 4. Швидку доставку.

Завдяки кращій ціновій політиці в Україні, власному виробництву і досконалому обслуговуванню клієнтів, «Техмонтажсервіс» — це той партнер, якого ви шукали, щоб вивести бізнес на новий рівень.

Детальніше