Заводи, склади, торгові центри, аеропорти, переробні підприємства, інші промислові та комерційні об’єкти значною мірою залежать від ефективності роботи конвеєрних систем. Вони покращують швидкість транспортування різноманітних об’єктів і підвищують загальну продуктивність праці. Основний компонент, від якого залежить дієздатність конвеєра — це ролики для транспортера. Дані обертові вали відповідають за натяг стрічки, її фіксацію та безперервний рух. Водночас їхня надійність і довговічність визначають експлуатаційні характеристики та термін служби конструкції.

Ми пропонуємо недорого купити ролики для транспортера власного виробництва з гарантією якості. Уся продукція сертифікована і виготовлена за ТУ. Доставка можлива в будь-який населений пункт України. Для отримання консультації залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами за вказаними номерами телефону.

Як вибрати ролики для цепного транспортеру

Виробництво комплектуючих для ланцюгових транспортних систем — один з численних напрямків діяльності нашої компанії. Тому ви можете ролики для транспортера купити вигідно, не переплачуючи за послуги дистрибуції. Ціна на них залежить від сортаменту і типорозміру виробу, але завжди радує приємною вартістю, якщо порівнювати з конкурентними пропозиціями.

Крім наявних у каталозі товарних позицій, ви можете замовити ролик транспортера за індивідуальним ТЗ, виконаний із пластику, прогумований або полімерний. Їх конструкція буває нерозбірною та розбірною. Перші характеризуються ремонтопридатністю, що дає змогу відновити зношений елемент шляхом заміни підшипників. З іншого боку вони менш стійкі до фізичних навантажень, оскільки мають не суцільнолитий корпус. 

Остаточно ролики для транспортерів підбирають за такими критеріями:

  • цільове призначення;
  • швидкість просування стрічки;
  • тип переміщуваного вантажу;
  • продуктивність транспортера;
  • конструктив конвеєра і рольганга;
  • очікуваний вплив навколишнього середовища на об’єкті;
  • специфічні вимоги замовника.

Фахівці нашого заводу ладні виготовити для вас ролики для конвеєра за окремим запитом, згідно з попередньо узгодженим ТЗ. Ми завжди готові до нових викликів і прагнемо будувати взаємовигідну співпрацю.

Ролики для стрічкового конвейера: особливості та застосування

Стрічкові — це найчастіше вживані конвеєрні системи. Нескінченний ремінь, зроблений з ПВХ або гуми, обертається довкола шківів для руху вантажів. У них є кілька переваг:

  1. Відносно економічні.
  2. Придатні для масового виробництва.
  3. Щадне транспортування продукту.

Оскільки через особливості конструкції ролики стрічкового транспортера менш зносостійкі, ніж вали ланцюгових механізмів, такий варіант може не підходити для важких навантажень. Вони знайшли застосування в рибо-, м’ясо- і птахопереробці, хлібобулочній і кондитерській промисловості, овочевій і плодово-ягідній галузі, на лініях роздачі.

Чому довіряють «Техмонтажсервіс»

Будь-який ролик ленточного конвейера, чи то верхній, чи то нижній, виготовлений на нашому заводі — це поєднання технологій, інновацій та високоміцних матеріалів. Ми пропонуємо купити амортизуючі, дефлекторні, гладкі та струшувальні ролики під конкретний вузол транспортера. Є можливість виконання персональних замовлень, а наші консультанти завжди раді відповісти на актуальні запитання.