Компанія «Техмонтажсервіс», провідний постачальник сільгоспзапчастин, знаходиться в авангарді виробництва ковшів для елеваторів, виготовлених з високоякісних матеріалів відповідно до технічних умов (ТУ). Вони пройшли сертифікацію за стандартами ЄС. Портфель продукції містить великий і різноманітний асортимент виробів, призначених для вирішення численних промислових завдань аграрного сектора.

Купити ковші норийні можна з доставкою в будь-який регіон України, попередньо отримавши безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців. Кожна з позицій у каталозі ретельно продумана для забезпечення високих експлуатаційних характеристик, гарантуючи довговічний термін служби.

Безпечні та ефективні: чому ковші норійні полімерні на піку популярності

Ківш норійний — це комплектувальна частина для елеваторних машин, яка виконує функцію транспортування зернових культур і сипучих харчових продуктів. Будучи елементом вертикального конвеєра, він являє собою чашоподібну ємність певних габаритів і міцності. Застосовується для переміщення злаків, комбікормів, висівок, борошна та інших насипних вантажів.

На відміну від литих і зварних металевих виробів, пластикові ковші для норії мають малу вагу за рахунок матеріалу виготовлення, що знижує енергоспоживання і навантаження на привід. Між тим це ніяк не позначається на їхніх силових і технічних характеристиках.

Водночас ковші для норії з полімеру виділяються низкою менш очевидних переваг:

  • зносостійкість — такий норійний ківш не схильний до корозії, утворення нальоту і гниття, має високі гігієнічні властивості;
  • безпека — пластик не проводить струм і унеможливлює появу іскор унаслідок тертя, тим самим запобігаючи займанню пилової суспензії, що нерідко призводить до вибуху органічних речовин на металевих елеваторних стрічках;
  • низька адгезія — ківш норійний полімерний перешкоджає налипанню вологих, а також важкосипучих продуктів;
  • широкий температурний діапазон роботи — від -40°C до +80°C;
  • практичність — завдяки еластичності полімерів і пружності кромок ківш норії не травмує зерно.

Полімерні ковші для норій мають значну жорсткість, анітрохи не поступаючись сталевим варіантам. У процесі роботи вони не змінюють геометричну форму і практично безшумні, адже пластик має низьку звукопровідність.

Де купити ківш норійний за вигідною ціною

У сфері промислового виробництва ефективність — запорука успіху, і компанія «Техмонтажсервіс» розуміє це як ніхто інший. Наші ковші на норію розроблені для переміщення сипучих матеріалів з бездоганною точністю і швидкістю, щоб гарантувати безперебійний робочий процес протягом довгих років. Незалежно від характеру вашої галузі або специфіки проєкту, ми допоможемо обладнати елеватор, що ідеально відповідає конкретним вимогам.

Купити ківш норійний пластиковий від «Техмонтажсервіс» — означає отримати:

  1. Найкращий сервіс.
  2. Приємну ціну.
  3. Гарантію якості.
  4. Швидку доставку.

Завдяки кращій ціновій політиці в Україні, власному виробництву і досконалому обслуговуванню клієнтів, «Техмонтажсервіс» — це той партнер, якого ви шукали, щоб вивести бізнес на новий рівень.