Професійно, надійно та якісно

Лиття виробів із пластмас під замовлення

Компанія “Техмонтажсервіс” надає повний цикл послуг лиття виробів із будь-яких видів пластику, вагою від 30 гр. до 3400 гр. і фарбування матеріалу в будь-який колір. Також надаємо послуги з обслуговування, консервації та зберігання прес-форм замовника. Вартість кожного замовлення визначається із замовником в особистому порядку.

Залишилися питання щодо продукції?

Лиття пластмас – сучасна технологія, що широко використовується для виготовлення різноманітних виробів. У ній поєднується практичність та доступність. До нас звертаються клієнти, яким важлива висока якість та прийнятна ціна. Ми відповідально ставимося до кожного замовлення, дотримуємось термінів та вирішуємо завдання будь-якої складності.

Власне
виробництво

Компанія “Техмонтажсервіс” пропонує широкий каталог продукції високої якості власного виробництва.

Контроль
якості

Кожен процес виробництва та продукція проходять ретельний контроль якості нашими фахівцями.

Доставка
по Україні

Ми здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Пропонуємо швидку та зручну доставку.

Лиття виробів із пластмас: особливості та переваги технології

Послуга лиття виробів із пластмас – наша спеціалізація. Під таким методом мається на увазі технологічний процес, що ґрунтується на заповненні прес-форми. Розплав полімерів впорскується у формувальну порожнину, але в наступних етапах ущільнюється і охолоджується. Рідка суміш рівномірно розподіляється та застигає. Кожен виробничий етап суворо контролюється. Тому клієнти залишаються задоволеними співпрацею з нами.

У чому переваги технології лиття пластмас під тиском? До ключових особливостей такого способу належить:

  • універсальність – передбачається виготовлення виробів різних форм, розмірів та кольорів. Наприклад, пластикові кришки, елементи побутових приладів, ковпачки, дитячі іграшки, господарські товари;
  • точність – продукція виготовляється з великою точністю. У конструкції форми передбачаються найдрібніші деталі майбутніх виробів. Для досягнення найкращих результатів у роботі використовується якісна сировина та передове обладнання;
  • низька вартість – що більша партія замовлення, то нижча ціна за одиницю. Більшість бюджету витрачається на підготовчий етап;
  • відсутність обмежень щодо випуску продукції – перед початком виробничого процесу створюється спеціальна форма. Вона використовується за призначенням багато разів. Можна виготовляти вироби у необмеженій кількості;
  • висока швидкість виробництва – завдання вирішуються швидко. За короткий проміжок часу виготовляється велика кількість виробів.

Залишилися питання щодо продукції?

20

Років досвіду

35

Кваліфікованих працівників

100+

Клієнтів по всій Україні

Зверніться до компанії «Техмонтажсервіс» та скористайтесь послугами!

Якщо Вам потрібні предмети медичного призначення, харчова або нехарчова тара, якісь деталі, довіртеся фахівцям! У нашому розпорядженні є функціональне обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю. Для лиття виробів із пластмас призначаються термопластавтомати. Це інжекційно-ливарні машини, розраховані працювати з різними видами полімерів. З їх допомогою реалізуються невеликі та великі замовлення.

Перерахуємо наші переваги:

  1. Висока якість – ми маємо величезний досвід у такій сфері діяльності.
  2. Комплексні послуги – ми беремо на себе всі процеси від виготовлення прес-форм до серійного виробництва виробів.
  3. Дотримання термінів – робота виконується в обумовлений термін.
  4. Виготовлення практично будь-яких виробів – корпуси, деталі та багато іншого.
  5. Доставка по Україні можна замовити доставку в будь-яке місто. Також передбачається самовивіз.

Зв’яжіться з нами та розкажіть, що саме Вас цікавить. Ми співпрацюємо з приватними особами та з підприємствами. У всіх випадках фахівці компанії забезпечують добрі результати.

Залишилися питання щодо продукції?