ПБП ``Техмонтажсервіс``

Історія розвитку

ПБП «Техмонтажсервіс» – великий виробник сільгоспзапчастин в Україні. Ми займаємо одне з важливих місць на ринку комплектуючих для аграрного сектору. За понад 20 років компанією накопичено величезний досвід роботи у виробництві високоякісних деталей.

Підприємство було засноване у 2003 році. В результаті багаторічних комплексних робіт, спрямованих на підвищення ефективності обладнання, призначеного для підприємств агропромислового комплексу, були розроблені наукові основи застосування полімерних матеріалів з використанням прогресивних технологій та здійснено їх впровадження. Для видачі обґрунтованих рекомендацій щодо застосування виробів із полімерних матеріалів нами проведено широкі дослідження у стендових та виробничих умовах. Встановлено, що вибрані полімерні матеріали знижують травмування зерна та насіння в 2-5 разів та відрізняються високою зносостійкістю до стирання при тривалому впливі на них зерна різних культур (пшениці, рису, кукурудзи, соняшника), у широкому діапазоні вологості (12-25%). .

За результатами досліджень ПБП «Техмонтажсервіс» було створено зразки виробів із застосуванням полімерних матеріалів, які були випробувані та рекомендовані машиновипробувальними станціями до виробництва. Вироби із полімерних матеріалів успішно застосовуються більш ніж на 100 підприємствах України.

image